Kontakt

Milí čuníci,

Možná se mezi drahými čtenáři tohoto blogu, nebo spíše internetového archivu mého pochybného díla, najdou dokonce tací, kteří by se mnou rádi a s nadšením zapředli nějakou podnětnou konverzaci, vzkázali mi pár hřejivých vět, nebo mi napsali v mezích slušnosti konstruktivní kritiku.

Dělám si srandu. Je mi jasné, že spousta mých názorů, které prezentuji v próze i poezii, je kontroverzních, často jdu proti proudu, a majorita lidí, kteří mi budou psát, budou vulgární hulváti, plivající pejorativní slůvka pod komfortním pláštíkem anonymity, kterou internet benevolentně poskytuje, rozdrážděni tím, co si zde přečtou.

Ale takové fanoušky mám nejraději! Nedávno mi psal na Facebook jakýsi Roman, předseda strany moravský pravicový blok, a měl nutnou potřebu sdělit mi, že po mé peprné kritice regionální buňky ochotnického spolku Pitomia Okamury, jsem byl jím nemilosrdně ocejchován jako zrádce národa, rozvraceč vlasteneckých myšlenek, zaprodanec, sluníčkář, poskok EU a „tožoví kokůtci“ jako jsem já, by měli být po zásluze oběšeni.

Romča se mi vyznal i ze své platonické lásky k Vladimíru Vladimiroviči Putinovi, jehož politické kroky „dlouho a bedlívě sleduje“ a vizionářsky předpověděl, že právě tato persóna bude spasitelem naší malé země.

Co vám budu povídat, skvěle jsem si s Romesem pokecal, nakonec se mi dokonce povedlo otupit kopí jeho spravedlivého hněvu, když jsem mu vlezle zalichotil a označil (jím vymyšlené) slovo „tožový“ jako brilantní invenci a neocenitelnou kontribuci do stále se rozrůstající bohaté pokladnice zásoby slovní jazyka českého.

Roman mi odtajnil, že se chystá jít ve šlépějích velkého českého knížete Rastislava Sjednotitele, a jednou to tady celé povede, samozřejmě pod moudrým dozorem Vláďy Půťy.

Takže pokud by se osmělil někdo další, rozhodně neváhejte mi napsat buď na Facebook nebo e-mail, budu jen rád a pokusím se fakt všem odepsat, a co víc, bejt miloučkej! Ne jako tady strejda Joska, ten by Vás poslal do gulagu, já Vás pošlu maximálně doprdele…

[contact-form-7 id=”4056″ title=”Kontaktní formulář 1″]

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa